Thursday, 11-Aug-2022 21:25

Indien de weersomstandigheden het toelaten, zullen de lossingen van zaterdag 13

Thursday, 11-Aug-2022 21:24

Op zaterdag 06/08 zat er een fout bij het automatisch uitlezen van de cloud

Thursday, 11-Aug-2022 21:23

Beste,

Naar aanleiding van de voorspelde hittegolf, zowel in België als

Monday, 01-Aug-2022 15:20

Ingevolge het slechte verloop van de internationale wedvlucht vanuit Narbonne

Sunday, 17-Jul-2022 08:25

Gezien de verwachte zeer hoge temperatuur voor dinsdag wordt de leervlucht uit

Monday, 11-Jul-2022 12:26

Beste,



Rekening houdend met de voorspelde temperaturen op zaterdag, en

Monday, 11-Jul-2022 12:25

Beste,



Rekening houdend met de voorspelde temperaturen voor komend

Monday, 11-Jul-2022 12:24

Beste,

Rekening houdend met de voorspelde temperaturen voor komend weekend

Monday, 11-Jul-2022 12:23

Beste,

Naar aanleiding van het verdagen van de wedvlucht vanuit Agen met één

Monday, 11-Jul-2022 12:21

Beste,

In het kader van de automatische berekening van de nationale

Thursday, 07-Apr-2022 20:12

Reeds jaren hamert de KBDB er op dat enkel met duiven, ingeschreven of

Thursday, 07-Apr-2022 11:56

Gelieve te noteren dat, ingevolge de meer gunstigere weersomstandigheden van

Saturday, 02-Apr-2022 21:21

Na consultatie van de weersvoorspellingen voor komend weekend (2 & 3/04/2022) en

Thursday, 17-Feb-2022 21:25

Beste bestuursleden West, rangschikkers, liefhebbers….

Zondag 13 maart is er

Tuesday, 15-Feb-2022 10:22

Beste liefhebbers en verenigingen,



De KBDB nam kennis van de oprichting

Tuesday, 25-Jan-2022 14:27

De vluchtenkalender voor 2022 kan je zien onder menu vluchtenkalender en dan

Friday, 07-Jan-2022 17:01

Er is opnieuw een besmetting met het hoogpathogene H5N1-virus vastgesteld

Friday, 24-Dec-2021 23:11

Beslissingen (digitale) Buitengewone Nationale Algemene Vergadering 20.12.2021

Saturday, 18-Dec-2021 12:11

SCHIETEN van (verwilderde) duiven

Zoals vorig jaar wordt het schieten van

Friday, 19-Nov-2021 17:10

Er zijn deze week 7 nieuwe besmettingen met het H5N1-virus bij wilde vogels